Koliko kruha lahko spečem v pekaču za kruh

m3000  

član od: 28.3.2004

sporočila: 1

tema odprta - 28. mar 2004 16:54 | ogledi: 2.467 | odgovori: 2

Živjo!

- Zanima me, če piše da ima pekač za 1000g prostora (v leclercu je pekač, ki naj bi imel 900- 1100g), koliko je pravzaprav spečeni kruh težak? Ali se to razlikuje od firme do firme?

-Zanima me tudi kakšen je kruh čez en dan (ali se mogoče drobi)?

Ker nimam dostopa do interneta nisem utegnil prebrati vseh strani na temo pekač kruha.

Hvala za odgovore

JoyGirl  

član od: 7.3.2004

sporočila: 12

3. apr 2004 22:29

Kruh je težak toliko, kolikor ti piše da je zmogljivost aparata, torej v konkretnem primeru aparata iz Leclerca 900-1100 g, pač odvisno iz koliko moke delaš kruh. Kruh je super in nogoče se malo bolj drobi kot kupljeni, meni se je prdvsem ajdov drobil...amapak aveš kaj...okus odtehta vse drobtinice, okus in vedenje, da ješ kruh brez umetnih aditivov, barvil... Sporočilo je spremenil(a) JoyGirl dne 25. avg 2004 17:01:49

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

4. apr 2004 9:49

Ne razlikuje se od firme do firme ampak od aparata do aparata. Kruh naslednji dan je dober, če ga seveda sploh kaj ostane. Vesna Milek Recko

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti